Neden Rail
Industry
Show?

Fuarların ticaretin gelişimindeki eşsiz rolü tün dünyada kabul görmüş bir olgudur. Önemli olan hedefe yönelik ve gerçek verim alınabilecek fuarların bulmak ve içinde yer almaktır. Ülke kalkınmasında stratejik öneme sahip raylı sistemler endüstrisine yönelik olarak düzenlenen Rail Industry Show’a devlet ve sektör kuruluşlarının desteği bu fuarın doğru adres olduğunun kanıtıdır.

Ülkemizin kalkınması ve gelişimi açısından raylı sistemler sektörünün önemi kritik düzeydedir. Bununla birlikte gelişmiş bir ülkenin bir diğer göstergesi de uluslararası seviyede organize ettiği fuarların varlığı ve ülke içinde dağılımıdır.

Bu açıdan değerlendirildiğinde raylı sistemler sektöründe önemli yatırımlar ve kuruluşların bulunduğu, sektöründe bir merkez olmuş; aynı zamanda yüksek yaşam kalitesi ile turistik açıdan bir marka olmayı da başarabilmiş Bursa, yeni hizmete açılan modern fuar alanıyla ve tüm şehir yönetiminin tam desteğiyle Rail Industry Show’a ev sahipliği yapacaktır.

Bursa; tüm kamu kuruluşları, sektör dernekleri ve özel sektörün desteği ile 3. Rail Industry Show’a ev sahipliği yapacaktır

Rail Industry Show, sektörün talep ve ihtiyaçlarını bilen deneyimli ve uzman bir kadro tarafından organize edilmektedir. Katılımcı ve ziyaretçilerin memnuniyeti ve minimum maliyetle maksimum verimli bir fuar deneyimi yaşamaları maksadıyla %100 yerli sermayeli ve uluslararası arenada güçlü bağlantılara sahip NOON Fuarcılık organizatörlüğünde düzenlenmektedir.

Mevcut iş ilişkilerinin geliştirilip yeni anlaşmalara varılmasının yanısıra uluslararası seviyede yeni iş bağlantılarının kurulacağı, kurumsal kimliklerin doğru hedef kitleye efektif tanıtım imkanı sunan bir mecra olacaktır.