Fuar
Hakkında

NAVİGASYON
Kaydır

Neden Rail
Industry
Show?

Fuarların ticaretin gelişimindeki eşsiz rolü tün dünyada kabul görmüş bir olgudur. Önemli olan hedefe yönelik ve gerçek verim alınabilecek fuarların bulmak ve içinde yer almaktır. Ülke kalkınmasında stratejik öneme sahip demiryolu endüstrisine yönelik olarak düzenlenen Rail Industry Show’a devlet ve sektör kuruluşlarının desteği bu fuarın doğru adres olduğunun kanıtıdır.
 
RAIL INDUSTRY SHOW
01
Ülkemizin kalkınması ve gelişimi açısından demiryolu sektörünün önemi kritik düzeydedir. Bununla birlikte gelişmiş bir ülkenin bir diğer göstergesi de uluslararası seviyede organize ettiği fuarların varlığı ve ülke içinde dağılımıdır.
Bu açıdan değerlendirildiğinde demiryolu sektöründe önemli yatırımlar ve kuruluşların bulunduğu, sektöründe bir merkez olmuş; aynı zamanda yüksek yaşam kalitesi ile turistik açıdan bir marka olmayı da başarabilmiş Eskişehir, yeni hizmete açılan modern fuar alanıyla ve tüm şehir yönetiminin tam desteğiyle Rail Industry Show’a ev sahipliği yapacaktır.
RAIL INDUSTRY SHOW
02
Eskişehir, yeni hizmete açılan modern fuar alanıyla ve tüm şehir yönetiminin tam desteğiyle Rail Industry Show’a ev sahipliği yapacaktır.
Rail Industry Show, sektörün talep ve ihtiyaçlarını bilen deneyimli ve uzman bir kadro tarafından organize edilmektedir. Katılımcı ve ziyaretçilerin memnuniyeti ve minimum maliyetle maksimum verimli bir fuar deneyimi yaşamaları maksadıyla %100 yerli sermayeli ve uluslararası arenada güçlü bağlantılara sahip Modern Fuarcılık A.Ş organizatörlüğünde düzenlenmektedir.
RAIL INDUSTRY SHOW
03
Rail Industry Show, tüm sektör profesyonellerinin biraraya geleceği, gelişme ve yeniliklerin paylaşılarak son trendlerin belirleneceği yurtiçindeki en önemli platform olacaktır.
Mevcut iş ilişkilerinin geliştirilip yeni anlaşmalara varılmasının yanısıra uluslararası seviyede yeni iş bağlantılarının kurulacağı, kurumsal kimliklerin doğru hedef kitleye efektif tanıtım imkanı sunan bir mecra olacaktır.